Ovu igru kuhaju dva Japanca i u njoj medvjedi i nojevi služe vojsku
Najavljena je još jedna igra postapokaliptičnog preživljavanja, zvana DMZ: Nuclear Survival, specifična po tome što ju priprema dvočlani studio iz Japana.
Nakon fijaska zvanog The Day Before zdravo je biti skeptičan na sve PC open-world-multiplayer-survival-crafting-Unreal Engine 5 igre koje ne prikazuju stvarni gameplay. Unatoč tome, nama je zadaća izvještavati o najavljenim igrama, stoga je red da napišemo nešto o upravo najavljenoj PC open-world-multiplayer-survival-crafting-Unreal Engine 5 igri zvanoj DMZ: Nuclear Survival.
U ovoj igri bit ćemo smješteni na novi kontinent Pangea, koji je nastao tektonskim promjenama nakon nuklearnog rata. Preživjeli se grupiraju u privatne vojne kompanije pa će i nama biti zadatak osnovati svoju vojnu firmu kako bi mogli preživjeti. Da bismo to napravili, morat ćemo skupljati resurse kopajući po ruševinama starog svijeta, graditi baze te u njih regrutirati pomoćnike.
Spominje se da ćemo sa sobom u bitke moći voditi do tri pomoćnika te im izdavati naredbe. Pomoćnici će moći biti ljudskog i životinjskog porijekla, tako da ćemo u svoju vojsku primati medvjede, nojeve i sl. I onda ih slati u teretanu.
DMZ: Nuclear Survival imat će dva načina igranja: imerzivni PvE te kompetitivni PvP. Igrači će moći postaviti svoj dedicirani server te na njega pozvati stotinu ljudi. Ako pak budete htjeli igrati offline, postojat će i ta opcija.
Sve to zvuči dosta ambiciozno, a onda je pomalo sumnjivo da igru pripremaju tek dva tipa iz Japana. I navode kako će early access period trajati svega godinu dana. Doduše, nema još datuma izlaska, rečeno je samo kako je igra u razvoju za PC.
Komentari (0)
Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!